Вибір книг для хлопчиків та дівчаток

Здавалося б, що схильність до вибору конкретного жанру книг залежить від декількох аспектів – це і особливості характеру людини, і її вік, і цікавинки, котрими захоплюється дитина. Однак стать дитини не входить в даний перелік, адже думка у багатьох людей одна – і дівчаткам і хлопчикам буде корисно читати однакові книжки, і батькам не потрібно занадто зациклюватись на рахунок цього питання.

У цьому є доля правди, однак у хлопчиків та дівчаток кардинально інший підхід до вибору книг, тому все-таки, потрібно підбирати дитячу літературу і зважаючи на стать дитини. Так, дівчатка у першу чергу обираючи для себе книгу шукають у першу чергу можливість самопізнання та розваг, у той час як хлопчикам до вподоби книжки для дітей, де вирують емоції та присутні непередбачувані події та ситуації.

Крім цього, пам’ятайте, що хлопчики воліють обирати дитячу літературу самотужки, однак пошуки, котрі займають надто багато часу втомлюють їх пил. Дівчатка ж можуть прислухатись до сторонніх рекомендацій.

Перед батьками стоїть відповідальне завдання – прищепити своїй дитині любов до читання, і обираючи дитячу літературу, котра різниться з інтересами дитини, батьки ризикують назавжди відбити бажання читати. Потрібно бути уважними та прислухатись до бажань своєї дитини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *