Чому будинки із соломи такі популярні в Україні?

Якщо думаєте, що солом’яний будинок – це пережиток минулого, то ви помиляєтесь. Сучасні технології у поєднанні із натуральними матеріалами дають змогу будувати теплі, затишні та безпечні оселі. Такий дім прослужить вам понад 100 років, головне – довірити його будівництво справжнім професіоналам.

Будівництво будинку із соломи – переваги еко будинків

Будинок із соломи – чи можна його порівняти із цегляним? Звісно, більш того, за своїми експлуатаційними характеристиками він  становить гідну конкуренцію оселі із цегли. Давайте біль детально розглянемо достоїнства:

  • Екологічність – стіни дому будують із житньої соломи.
  • Шумоізоляція – товщина стін сягає позначки у пів метра.
  • Доступна вартість.
  • Теплоізоляція – надійно утримують тепло, та економлять ваші гроші на опалення.
  • Вогнестійкість – спеціальні речовини, якими оброблюють солому роблять її не горючою.
  • Швидке будування – на відміну від цегляних чи блочних осель із газобетону.

До того ж солом’яні будинки мають привабливий зовнішній вигляд. Вони надзвичайно стильні та елегантні. Зовсім не схожі на хатки із середньовіччя. Тож, якщо вирішили збудувати міцну оселю, обов’язково розгляньте варіант еко будинку із соломи.

Будинок із соломи  — у ньому можна жити не лише в теплі пори року у будь-якому куточку нашої країни. Вони теплі узимку, та дарують прохолоду в літню спеку.

Будівництво із соломи під ключ – як обрати компанію забудовника

Довіряйте таку відповідну справу лише досвідченим майстрам компанії EkoDim. При нагоді поцікавтеся вже готовими будинками, почитайте відгуки про компанію. Забудовник має надати вам усю необхідну інформацію про матеріали, пред’явити сертифікати відповідності.

До того ж компанія має надавати гарантію на свою роботу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *