Вибір кримінального адвоката в Києві

В нашому сучасному світі досить просто стати обвинуваченим в кримінальній справі, та дуже часто на це немає ніяких підстав і все стається само собою. Якщо ви читаєте газети, телеграм канали чи можливо дивитися телевізор, то точно знаєте,скільки людей не просто в місяць, а в день незаконно затримуються через:

  • те, що особи, які повинні захищати людей та працювати за законом, навпаки несправедливо починають вчиняти;
  • те, коли відбувають перевищення повноважень, наприклад побиття тоді, коли проходить допит чи сам процесс затримання.

Людина може просто опинитися не в тому місці і не в той час, тому треба бути завжди готовим до різних ситуацій та наслідків. Інколи людина просто може опинитися не в тому місці і не в той час, тому й буде звинуваченою у злочинних діях, до яких може не мати жодного відношення.

Для того, щоб людина могла убезпечити себе від такого звинувачення і неправомірної дії, кожен громадянин України повинен знати свої права, які передбачені Конституцією та конвенцією про права та захист людини.

Будемо відвертими з вами, та ви це й так розумієте, але слід пам’ятати, що представники прокуратури чи ті ж самі слідчі не дуже зацікавлені в тому, щоб знайти справжнього порушника, тому чим швидше закривають справу знаходячи “винного” для відзвітування.

Тому й треба обирати хорошого спеціаліста для того, щоб адвокат з кримінальних справ був точно зацікавленим в доведенні непричетності вашої до скоєного злочину, або ж пом’якшити покарання, але тільки в тому разі, якщо ви дійсно не причетні до справи. 

Все залежить від обставин справи, та адвокат кримінальних справи в Києві може працювати над:

повним звільненням людини, яка звернулась до нього за допомогою Залежно від обставин справи, адвокат у кримінальних справах може домогтися:

  • повного звільнення свого клієнта від відповідальності
  • зміни покарання, аби не було позбавлення волі
  • мінімального терміну покарання
  • дострокового звільнення.

Адвокат від Criminal-Advokat-kiev кримінальних справ повинен подбати про підбір повноцінного доказу, який буде точно відповідати висновку експерту, а також складанню всіх процесуальних документів, які необхідні. Адвокат укладе для вас всі документи, які допоможуть виправдати чи пом’якшити вирок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *