10 років Ескулаб і передача обладнання військовому шпиталю: безпека бійців на першому місці

Приватна медична лабораторія Ескулаб відзначила 10 річницю діяльності. Але замість веселощів працівники лабораторії, співзасновником якої є Сергій Дядюшко, колектив прийняв рішення про термінову допомогу військовослужбовцям.

Саме тому, ті кошти які повинні були витратитись на святкування ювілею, буди витрачені на благодійність.Як висловився співзасновник лабораторії Сергій Дядюшко, колектив разом з керівництвом, дійшли одностайного рішення, що під час війни святкування недоречні, і кожен з мужніх бійців, які стоять на обороні нашої держави потребують допомоги кожного українця.

Сергій Дядюшко, директор Ескулаб
Директор Ескулаб Сергій Дядюшко

Як висловився засновник лабораторії Сергій Дядюшко, колектив разом з керівництвом, дійшли одностайного рішення, що під час війни святкування недоречні, і кожен з мужніх бійців, які стоять на обороні нашої держави потребують допомоги кожного українця. Покупка обладнання заздалегідь була погоджена з керівництвом військового шпиталю, щоб у медиків була можливість надавати якісні послуги в лікуванні бійців. На суму 100 000 гривень був придбаний особливий вакуумний насос, необхідний для терапії ран різного характеру. Завдяки цьому насосу експертного класу можна максимально очищати рани, для їх швидкого загоєння. В умовах як польового шпиталю, так і звичайної хірургії це незамінний помічник. При використанні такого апарату максимально зменшується ймовірність ускладнень, зараження і навіть при тяжких трофічних випадках, рани загоюються дуже швидко. 

Такий благодійний вчинок для медичної лабораторії Ескулаб не перший. В 2019 році Ескулаб сумісно з іншою клінікою приймала участь у благодійному проекті «Життя триває». В той час було проведене безкоштовне медичне дослідження військових. Крім того, лабораторну діагностику провели не тільки військовим, але й їхнім рідним, зокрема сім’ям учасників АТО. 

Сергій Дядюшко, співзасновники лабораторії Ескулаб та вся команда медзакладу, впевнені, що такими невеликими, але дуже важливими вчинками вдасться наблизити перемогу. І вже потім, разом з військовими можна буде відсвяткувати і ювілей, і міцність нашої країни та народу. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *