Чим причіп трал важковіз відрізняється від інших типів причіпної техніки?

Виходячи з його особливої ​​конструкції, низькорамний напівпричіп платформа має низку переваг. Тільки з його допомогою може здійснюватися транспортування нестандартної за габаритами спецтехніки, обладнання та верстатів. Найкраще купити трал низькорамний у досвідченого та перевіреного виробника ВАРЗ, який дає гарантію на свою техніку та створює її з урахуванням усіх сучасних вимог.

Незважаючи на те, що вага причіпного трала незначна, купити трал із тягачом рекомендується для транспортування надважких неподільних конструкцій. На сьогоднішній день існує кілька різновидів низькорамного причепа, виходячи з його номінальної вантажопідйомності (40 тонн для них зовсім не межа).

Чим відрізняється низькорамний трал від інших типів напівпричепів, і чому він є фактично єдиним варіантом для транспортування деяких типів спецтехніки? По-перше, вся справа в розташуванні платформи для навантаження. Така незначна висота навантаження (близько 1 метра) дає можливість здійснювати встановлення спецтехніки своїм ходом.

При цьому, через незначну висоту платформи низькорамний напівпричіп трал може проходити під різноманітними мостами, в тунелях та іншими конструкціями, що обмежують висоту перевезень.

По-друге – збільшена кількість осей дає можливість купити трал низькорамний для транспортування важкої спецтехніки, при цьому маса вантажу може суттєво перевищувати власну масу причіпного тралу. При цьому, кузовна частина у конструкції напівпричепа низькорамного відсутня, а значить ширина вантажу може також перевищувати ширину навантажувальної платформи.

Це робить такий тип напівпричепів ще більш універсальним і суттєво розширює сферу його застосування. І по-третє – існує особливий вид спецтехніки – розсувний трал, в якому платформа для навантаження може збільшуватися або зменшуватися, виходячи з певних габаритів спецтехніки, що перевозиться.

Трал причіп низькорамний є особливим видом спецтехніки, який має різноманітні модифікації. Якщо Ви маєте намір купити трал напівпричіп, звертайте увагу на такі аспекти як тип рами, гальмівної системи, підвіски та зчеплення. Виробники створюють якісне та надійне обладнання для різноманітних цілей, а значить насамперед потрібно визначитись із ключовими параметрами такої спецтехніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *