Калоприймачі – сучасні технології для пацієнтів зі стомою

Калоприймач з інтернет сайту Mystoma.com.ua зручний засіб для пацієнтів, у яких після операції утворилася стома. Вони збирають в мішок, який виготовлений з запахонепроніцаемой плівки, калові маси. До тіла мішок прикріплюється за допомогою клеїть пластини. Вона забезпечує герметичність і ніжний догляд за шкірою навколо стоми.
Можна використовувати моделі калоприймачів, які є одноразовими. Але деякі калоприймачі можна спорожняти і знову використовувати. Вони оснащені спеціальними фільтрами, які поглинають запах з мішка.
Існують фактори, які необхідно пацієнту враховувати, щоб підібрати комфортну модель калоприймач. Для початку необхідно врахувати обсяг стоми і оформленість калових мас. Велике значення також має особливість шкіри пацієнта. Важливо знати про фізичні навантаження, які буде переносити пацієнт, у якого є стома.
З правильно підібраним калоприймачем можна не хвилюватися з приводу комфорту, його не видно під одягом. Остерігатися, що калоприймач якось себе виявить немає необхідності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *