Особливості вибору сміттєвоза в Україні

Машина сміттєвоз досить часто використовується різноманітними комунальними підприємствами для того, щоб вивозити побутові відходи у житловому секторі. Перш за все, перед тим, як обрати та купити сміттєвоз в Україні, необхідно проаналізувати, які типи сміття та в яких обсягах будуть ввозити за допомогою цієї спецтехніки.

Зазвичай комунальні підприємства приймають рішення купити за покликанням https://wintechsolutions.com.ua/ сміттєвоз для обслуговування житлового сектора та вивозу побутових відходів. Однак в деяких випадках необхідно купити сміттєвоз для вивозу промислового сміття або спецтехніку, яка має змогу працювати з габаритними контейнерами.

Конструкція класичного сміттєвозу передбачає наявність контейнера кузова та підйомника, кабіни, платформи. Окрім цього, тут передбачена спеціальна пресуюча плита, яку, як правило, виготовляють із міцної сталі. Вона дає змогу пресувати відходи із завантажувального контейнера в основний, а також грає роль огородження. Цей механізм допомагає транспортувати більші об’єми побутових відходів, оскільки коефіцієнт ущільнення може досягати 1:6. В залежності від того, яку саме модель сміттєвоза ви плануєте купити, сучасний ринок може запропонувати різноманітні моделі з огляду на нюанси та вимоги замовників. У багатьох моделях сміттєвоза передбачена спеціальна система відведення рідини, яка неодмінно буде утворюватися в процесі пресування.

Перед тим, як купити сміттєвоз в Україні, зверніть увагу на деякі конструкційні особливості. Якщо ви обираєте модель з незнімним контейнером для сміття, то його завантаження може бути або бічним, або заднім. Тож сьогодні на українському ринку представлені сміттєвози з заднім завантаженням або боковим. Окрім цього, можна знайти моделі сміттєвозу, які передбачають повністю можливість знімати кузов-контейнер з платформи. Це контейнерний сміттєвоз.

Ціна сміттєвоза залежить від його габаритів та технічних особливостей. Окрім цього, враховуйте також вартість того автомобіля, на базі якого він встановлений. Зверніть увагу на те, що ціна сміттєвоза залежить від його типу завантаження. Тобто мультиліфт буде дорожчим, ніж сміттєвоз з боковим завантаженням або заднім.

І саме основне. Приймаючи рішення купити сміттєвоз в Україні, звертайтесь до офіційних дилерів цієї спецтехніки. Так у вас є можливість придбати справді якісне та надійне авто, яке зможе значно полегшити повсякденну роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *